Serwis busów Łódź

Serwis aut dostawczych

Profesjonalny serwis samochodowy Habenda – busy i samochody dostawcze

Habenda proponuje Państwu w pełni kompleksową ofertę usług skoncentrowaną na diagnostyce, naprawie i utrzymaniu w dobrej kondycji busów oraz aut dostawczych o różnym typie zabudowy oraz o masie nieprzekraczającej 3,5 tony. Nasz serwis należy do grupy Bosch Service, co potwierdza wysoką jakość świadczonych przez nas napraw.

Jeśli chodzi o nasz serwis samochodowy Łódź jest miastem, na którego terenie oferujemy m.in.:

  • – wymianę oleju,
  • – geometrie kół,
  • – serwisowanie układów hamulcowych busów, w tym np. czynności takie jak wymiana tarcz, klocków i płynów hamulcowych,
  • – serwisowanie układów paliwowych, w tym wymianę filtrów,
  • – serwisowanie klimatyzacji, w tym precyzyjną weryfikację szczelności układu za pośrednictwem kontrastu, nabijanie jej czynnikiem czy też gruntowne odgrzybianie,
  • – serwisowanie układów kierowniczych obejmujące np. wymianę drążków oraz końcówek,
  • – fachową diagnostykę komputerową uwzględniającą przede wszystkim systemy paliwowe, układy ABS, zamki centralne, czujniki parkowania, autoalarmy, poduszki powietrzne i sterowniki silnika.

Jako doświadczony serwis samochodów dostawczych oraz busów z Łodzi stawiamy przede wszystkim na uczciwe podejście do klientów. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo także możliwość sprawdzenia auta zza granicy oraz oceny aut powypadkowych. Wyceny usług zawsze przeprowadzamy w pełni rzetelnie, natomiast powierzone nam zadania realizujemy z dużą starannością i troską o detale. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Serwis samochodowy w Łodzi

Jeśli chodzi o naprawę busów oraz serwis samochodowy Łódź stanowi podstawowy obszar naszej działalności. Siedziba Habenda mieści się przy Alei Jana Pawła II 19, tuż obok drogi krajowej nr 91 oraz nieopodal parku imienia księcia Józefa Poniatowskiego. Na miejscu świadczymy usługi dedykowane zarówno osobom indywidualnym, jak i klientom instytucjonalnym posiadającym całe floty pojazdów.

Współpraca z naszą firmą może przebiegać na zasadzie usług świadczonych jednorazowo lub obejmować stałą, cyklicznie przeprowadzaną obsługę serwisową. Pomimo zlokalizowania naszego serwisu samochodowego w Łodzi posiadamy wielu klientów zamieszkujących lub pracujących na co dzień w innych miejscowościach województwa łódzkiego, a także w miastach leżących poza jego granicami. W przypadku zatem chęci skorzystania z naszych usług do kontaktu zapraszamy również osoby spoza samej Łodzi.