Przechowalnia opon łódź

Wymiana opon w polskim klimacie jest konieczna dla zagwarantowania bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. Choć sezon zimowy jest u nas coraz łagodniejszy z roku na rok, całoroczne korzystanie z opon letnich jest nieodpowiedzialne, natomiast opony zimowe kiepsko radzą sobie w letnich warunkach i są bardziej podatne na zużycie oraz uszkodzenia. Wielu kierowców jednak nie ma miejsca, by przechować niepotrzebne opony. Zanoszenie ich do serwisu i z powrotem również jest uciążliwe dla klientów. W piwnicy są narażone na działanie gryzoni, w garażu - na wpływ wilgoci, natomiast na balkonie nieustannie padają na nie promienie słoneczne, które pogarszają ich kondycję. Nasz warsztat samochodowy oferuje usługi w tym zakresie. Proponowana przez nas przechowalnia opon gwarantuje optymalne warunki, a Ty nie musisz przejmować się, co zrobić z przestrzenią w piwnicy lub garażu.

Najłatwiejsze w Łodzi przechowywanie opon

Przechowalnia opon w Habendzie to proste rozwiązanie dla osób, które nie są w stanie znaleźć miejsca dla ogumienia lub nie chcą przechowywać ich w domu. Ponadto taka usługa daje Ci pewność przechowywania opon całkowicie bezpieczne i zapewnimy im odpowiednie warunki - bez ostrego światła, bez wpływu substancji chemicznych, w odpowiedniej temperaturze i wilgotności oraz bez ryzyka postarzenia i uszkodzenia opony (na przykład stawianie opon pionowo powoduje ich szybsze zużycie, natomiast w przypadku kół nie jest to już problemem). Opony to właśnie ta część samochodu, której zdecydowanie warto poświęcić więcej uwagi. Nasz serwis świadczy kompleksowe usługi w tym zakresie, a przechowalnia opon to duże ułatwienie.

W jaki sposób przechowujemy opony?

Nieodpowiednie przechowanie opon jest dla nich bardzo szkodliwe. U nas znajdują się w ciemnym, suchym pomieszczeniu bez bezpośredniego dostępu do światła. Nie grozi im dostęp do chemikaliów - a warto wiedzieć, że substancje chemiczne mają bardzo niekorzystny wpływ na ich kondycję. Opony są przygotowywanie do przechowywania - myte i konserwowane, szczególnie w przypadku zimówek, które przez sezon miały styczność z solą drogową. Są osuszane (wilgoć powoduje korozję felg w przypadku kół, natomiast w przypadku opon przechowywanych luzem przyczynia się do ich parcenia) i dopompowywane, a także zabezpieczane specjalistycznym środkiem. Opony trzymane luzem przekładamy co kilka tygodni, co dodatkowo je zabezpiecza. Wszystkie są oznaczone - wiadomo, które należą do Ciebie i na którym miejscu powinny się znajdować.

Dlaczego warto z nas skorzystać

Wilgotny garaż czy zatłoczona piwnica, w której mogą pojawić się gryzonie, to kiepskie miejsca do przechowywania opon. Przechowalnia jest zdecydowanie lepszą opcją. Wymiana opon w naszym serwisie może być połączona z umieszczeniem ich w hotelu, w którym bezpiecznie zaczekają na nowy sezon. Proponujemy także rozsądną cenę. Odzyskaj wolną przestrzeń i zapewnij swoim oponom optymalne warunki. Zapraszamy do skorzystania z naszej przechowywalni opon w Łodzi!